Informácie o spoločnosti Ascensia Diabetes Care

Spoločnosť Ascensia Diabetes Care je globálna spoločnosť, ktorá sa plne venuje zlepšovaniu zdravia a životov ľudí s diabetom. Bola založená v roku 2016 vďaka akvizícii spoločnosti Bayer Diabetes Care holdingom PHC Holdings (s pôvodným názvom Panasonic Healthcare Holdings).

Spoločnosť Ascensia sídli vo švajčiarskom Bazileji a už viac ako 80 rokov ľuďom pomáha s manažmentom ich diabetu. Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 125 krajinách po celom svete.

Sme tvorcami celosvetovo známeho portfólia systémov na monitorovanie hladiny glukózy v krvi Contour® a exkluzívny celosvetový distribučný partner pre systémy nepretržitého monitorovania hladiny glukózy v krvi Eversense® od spoločnosti Senseonics. Sme odhodlaní rozširovať naše portfólio o ešte inovatívnejšie výrobky, ktoré menia životy ľudí k lepšiemu.

Image: SITEASSETS ABOUT US SK ABOUT US

Náš prístup

Naším cieľom je poskytovať výrobky a riešenia, ktoré každý deň menia životy ľudí s diabetom k lepšiemu. Snažíme sa ľuďom umožniť žiť naplnenejší život a zaistiť, aby pre ich budúcnosť diabetes nebol prekážkou.

Prečo glukomery CONTOUR®?

Naša ponuka výrobkov kombinuje špičkovú technológiu s jednoduchými funkciami, ktoré podporujú manažment diabetu a poskytujú prehľadné a presné merania, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Prostredníctvom našej technológie vám chceme manažment diabetu čo najviac zjednodušiť a poskytovať potrebné údaje na prijímanie informovaných rozhodnutí, ako aj ponúkať systémy, s ktorými bude monitorovanie hračkou a prispôsobí sa modernému životnému štýlu.

 

Naša história

Náš tím je vďaka nepretržitému výskumu už viac ako 80 rokov priekopníkom vo vývoji technológií a systémov na monitorovanie hladiny glukózy v krvi. Cieľom týchto inovácií nie je len spĺňať potreby našich pacientov, no aj zjednodušovať a zlepšovať ich životy.

 

  • Pre HCP a PWD sme spustili platformu na správu údajov o diabete GlucoContro.online*

   Glucocontro.online

   2023

  • Pre ľudí s diabetom sme spustili vyspelejšiu verziu našej aplikácie CONTOUR®DIABETES app s novými funkciami, ktoré potrebujú vlastný manažment ochorenia

   Contour Diabetes App

   2018

  • Založenie spoločnosti Ascensla Diabetes Care formou odpredaja spoločnosti Bayer Diabetes Care holdingu Panasonic Healthcare Holdings Co., Ltd

   Ascensia Diabetes Care

   2016

  • Predstavili sme prvý rad glukomerov CONTOUR®PLUS v portfóliu – naše vysokopresné výrobky na správu údajov o diabete novej generácie

   CONTOUR PLUS

   2012

  • Na trh sme uviedli rad systémov na monitorovanie hladiny glukózy v krvi s technológiou No Coding® vrátane glukomerov BREEZE® a CONTOUR®

   CONTOUR TS

   2003

  • Na trh sme uviedli glukomer Glucometer Elite®, ktorý ako prvý využíval technológiu „sip-in“ a predstavoval prvý systém na monitorovanie hladiny glukózy v krvi na základe „nízkeho objemu“ (3 mikrolitre)

   Contour

   1993

  • Prostredníctvom bývalej divízie Ames sme na trh uviedli prvý prenosný glukomer Ames Reflectance

   Elite

   1969

  • Vyvinuli sme prvý pohodlný test Clinitest® na základe tabliet na meranie klesajúcich hladín látok v moči, ako je glukóza

   Ames Reflectance Meter

   1941

 

 

Kúpiť